Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


BARAN OGÓLNIE

21 marca - 19 kwietnia
Barany są pracowite, co pokazują szczególnie na widok szefa, posiadają duży dar wymowy, często jednak przeceniają swoje możliwości i tym samym się rozczarowują, jak to barany. Niezwykle inteligentni zjednują sobie przyjaciół, jednak są nieustępliwi, wojowniczy, a nawet niekiedy mściwi, co często zniechęca potencjalnych kolegów do zawierania bliższej znajomości. Gdy Baran odnajdzie bratnią duszę, będzie jej oddany ? Barany potrafią odwdzięczyć się za lojalność dużą kasą Nie jest ważna dla nich miłość, ale seks. Niezwykle niezależni uwielbiają podróżować i snobować się w drogich hotelach, na które ich nie stać. Są raczej towarzyscy, lubią przewodzić w stadzie i zwracać na siebie uwagę. Baranom dobrze współpracuje się ze Strzelcami i Lwami, z tymi ostatnimi uwielbiają się prztykać i trykać za nóżkę.

KOBIETA BARAN

Kobieta Baran jest charyzmatyczna, lubi przewodzić w towarzystwie, zwraca na siebie uwagę ? często gada głupoty, ale rekompensuje to urodą. Najbardziej lubi męskie towarzystwo, gdzie może wykazać się sposobami na podryw i nie musi ukrywać swoich wdzięków. Skłania się ku silnym, męskim ramionom. Fajtłapy nie mają u niej szans.

MĘŻCZYZNA BARAN

Mężczyzna Baran to niecierpliwy, impulsywny, ale przy tym charyzmatyczny brutal. Narzuca swoje zdanie, lubi decydować o wszystkim, w łóżku ulubionym atrybutem jest pejcz. Chętnie robi niespodzianki swoim najbliższym, które jednak nie zawsze sprawiają im przyjemność ? na przykład Labrador w skromnym M2.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE BARANY

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Barany


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji