Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


BYK OGÓLNIE

20 kwietnia - 20 maja
Byki są domatorami, które z ochotą dbają o ciepło domowego ogniska, mają często żółte ściany w domu. W pracy oddani, przywiązują się do raz obranej drogi - trudno namówić ich na pójście z duchem czasów. Uwielbiają posiadać, a wszelkie dobra z ochota gromadzą w ukrytej dziupli - nie dzielą się. Bardzo zależy im na zgranej rodzinie, ponieważ uważają ją za fundament każdego człowieka, a rodzina musi chodzić jak w zegarku, inaczej powodują frustrację - z wielką satysfakcją z resztą. Są nastawionymi nieufnie do obcych egocentrykami - często stawiają na swoim, a niepowodzenia zrzucają na karb niesprawiedliwości losu. Uwielbiają pieniądze, bez których ciężko im się żyje, liczą je przed snem. Jeżeli są biedni, chowają po kątach namiastkę - banknoty wycofane z obiegu. Równie mocno jak własny dom, kochają podróże, lubią się pokazywać - są snobami na maksa. Byki znajdą wspólny język z Panną, Koziorożcem, Rakiem i Rybami, te ostatnie lubią się razem z Bykami pluskać w wodzie.

KOBIETA BYK

Kobieta Byki z ochotą dbają o dom, robią zazwyczaj dobre wrażenie na innych, są pogodnie usposobione, raczej optymistki. Nic nie jest im straszne, wszystkiego muszą spróbować, ale w rozsądnych granicach. Lubią wydawać kasę swojego męża, nawet na głupoty - później przepraszają w łóżku. Lubią czerwoną bieliznę.

MĘŻCZYZNA BYK

Mężczyźni Byki są oszczędni, ciułają kasę i na nic nie wydają, przynajmniej swojej. Lubią spokój, uciekają przed obcymi i sąsiadami - nie lubią mówić dzień dobry. Swojej kobiety nigdy nie obdarują prezentem bez okazji. Na urodziny kupują w pośpiechu w sklepach ze wszystkim po pięć złotych. Pod pachami mają produkcję smrodu.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE BYKI

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Byki


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji