Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


KOZIOROżCE OGÓLNIE

22 grudnia - 19 stycznia
Koziorożce wiecznie narzekają na kręgosłup. Nie można im ufać - gadają o wszystkim na prawo i lewo. Jeżeli przyjedzie im wystąpić publicznie, uciekną z krzykiem. Są chłodne, a swoją niespożytą energię wyładowują na laleczkach Voo Doo. Bardzo mało mówią, jeżeli ktoś chce wyciągnąć od nich jakąś informację, będzie musiał się nieźle namęczyć, a i tak nie dowie się wszystkiego. Ich inteligencja pozostawia wiele do życzenia - jeżeli robią karierę to raczej w kamieniołomach, bo tężyzny fizycznej im nie brakuje - kobiety są szczególnie silne, dlatego często zostają starymi pannami. Lubują się w innych Koziorożcach, Pannach, Bykach i Rybach. Panny ślinią się na ich widok, a Koziorożce załatwiają je jednym spojrzeniem.

KOBIETA KOZIOROżCE

Kobieta Koziorożec gdy się ją ugryzie jest cierpka i raczej twarda. Gdy dojrzeje staje się nieprzystępna i szybko rdzewieje nieużywana. Jeżeli się na coś uprze, dopina swego. Nie musisz chować przed nią swojego męża - nic mu z jej strony nie grozi.

MĘŻCZYZNA KOZIOROżCE

Mężczyzna Koziorożec nie lubi wychodzić z domu i niechętnie zamienia zdeptane kapcie na nowe. Zblazowani oglądają wszystkie seriale, nawet te najgłupsze. Jeżeli usidlisz Koziorożca, licz się z tym, że nigdy nie usłyszysz wyznania miłosnego. Zaliczy pierwszy strzał w młodości, który zazwyczaj jest jego ostatnim.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE KOZIOROżCE

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Koziorożce


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji