Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


LEW OGÓLNIE

23 lipca - 22 sierpnia
Lwy to urodzeni królowie, aroganccy, niesympatycznie i nieustępliwi dają się poznać swoim wrogom od najgorszej strony, a rodzina musi przed nimi uciekać, gdy wpadną w zły humor. Często działają impulsywnie, niezależnie od konsekwencji, wymuszają swoje rozwiązania. Mówią prosto w nos, co o tobie myślą, nawet jak cię nie lubią. Potrafią być mili, ale nie bez powodu. Trudności w nawiązywaniu znajomości skutecznie ukrywają za szczerbatym uśmiechem - boją się dentysty. Jest raczej wierny i lojalny, chociaż lubi mieć babkę lub faceta na boku, często uczuciowy (czerwieni się) i wyrozumiały. Przyjacielem jest Waga, Lew, Strzelec i Baran, z tym ostatnim lubi grać w gry towarzyskie.

KOBIETA LEW

Kobieta Lew jest oddana rodzinie, ukochanemu, znakomicie prowadzi dom, dba o ciepło domowego ogniska, do tego stopnia, że może zabić nieprzyjaciela. Jednocześnie nie ukrywa swej impulsywności i wymusza swoje postanowienia. Jest raczej delikatna, to wielka damulka, która jednak nie przedkłada salonów nad rodzinę, ale lubi udawać przed znajomymi kogoś, kim nie jest.

MĘŻCZYZNA LEW

Mężczyzna Lew jest cyniczny, egoistyczny i niestały. Ceni przyjaciół, ale nie można liczyć na jego oddanie, lubi obgadywać. Często zmienia zdanie w dziedzinie towarzyskiej, afronty to jego specjalność, nie licz, że pozna cię na ulicy, gdy założysz białe skarpety do czarnych butów. Absolutnie nie posiadają zmysłu praktycznego - trzeba myśleć za nich w domu, nawet nie wiedzą, jak się młotek trzyma.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE LWY

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Lwy


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji