Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


PANNA OGÓLNIE

23 sierpnia - 22 września
Panny to przemądrzałe skunksy, które w chwili zagrożenia sprzedadzą największego przyjaciela. Strasznie apodyktyczne, martwią się głównie o swoje sprawy, na stratność puszczają bąki i śmierdzi im z ust, ponieważ nie lubią myć zębów, albo protezy. W pracy pilni nad wyraz, systematycznie układają wszystko na biurku, w szufladach porządek jak się patrzy, za to koledzy muszą udawać, że lubią Pannę. Jej starania zmierzają głównie w stronę podlizania się szefom. W dodatku wiedza o wszystkim, co dzieje się w ich bliskim sąsiedztwie - wtykają nosa wszędzie - dzieci nic nie ukryją, mąż nie może jej zdradzać, żona nie wywinie się bólem głowy. Panny lubią inne Panny, Koziorożce, Byki i Skorpiony. Z tymi ostatnimi chętnie przesiadują w oknie kontrolując sytuację na ulicy.

KOBIETA PANNA

Kobieta Panna jest przebiegła, grzebie w kieszeniach męża, w plecaku dziecka. Stroi się jak stróż w Boże Ciało codziennie. Tolerują porozrzucane, śmierdzące skarpety męża, złe oceny dzieciaka, do momentu, gdy nie dostana skarpetą w głowę, a pani wychowawczyni publicznie nie wypowie się z dezaprobatą o inteligencji pociechy. Odpowiedzialne do przesady.

MĘŻCZYZNA PANNA

Mężczyzna Panna to skryty sku***syn, który porzuci żonę, jak tylko zacznie zrzędzić, albo gdy urodzi trzecie dziecko - nie będzie przecież dzieciorobem. W pracy same sukcesy, poświęca jej wiele czasu, nawet kosztem chwil z rodziną. Nie znosi niepunktualności.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE PANNY

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Panny


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji