Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


RAK OGÓLNIE

22 czerwca - 22 lipca
Raki lubią poczucie bezpieczeństwa, zawsze zapinają pasy. Ważne jest dla nich ciepło domowego ogniska, rozpalają je w salonie. Są niezwykle bogaci wewnętrznie, chociaż na zewnątrz pożal się Boże. Mają szerokie uzdolnienia, których nigdy nie ujawniają, z lenistwa. Nigdy nie podejmują pochopnych decyzji - z ich podejmowaniem mają często problemy, tydzień zastanawiają się czy zmyć naczynia. Często egoiści, nie lubią iść na ustępstwa, uważają, że ich racja jest jedyna i właściwa. Raczej sympatycznie, jednak w towarzystwie mało charyzmatycznie, często nie zwracają na siebie uwagi, pierdzą. Cenieni eksperci, ze zdolnościami językowymi - zazwyczaj znają esperanto, bo to dobry bajer na babki. Przyjaciół znajdą wśród Skorpionów, Raków, Ryb również Panny są przychylne, chociaż razem strasznie śmierdzą.

KOBIETA RAK

Kobieta Rak są konsekwentne, niezwykle miłe w młodości, robią dobre wrażenie i są lubiane, by na stratność dać się we znaki swą hałaśliwością i zrzędliwością, a nawet złośliwością. Realizują swoje zamysły umiejętnie, tak, by inni myśleli, że przeforsowali swoje zamierzenia. Chytre skunksy - to w skrócie.

MĘŻCZYZNA RAK

Mężczyzna Rak jest raczej energiczny, chociaż jeździ wolno samochodem, bo się boi. Ważny jest dla niego dom, szczególnie drogi, i ciepło stworzone przez partnerkę. Chętnie się przywiązuje podczas stosunków seksualnych, jest niechętny zmianom. Ceni sobie spokój, niechętnie zmienia zdanie, ale jak już się to zdarzy, wtedy jest z siebie dumny.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE RAKI

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Raki


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji