Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


RYBY OGÓLNIE

19 lutego - 20 marca
Ryby mają płaskostopie. Są marzycielami i chętnie uciekają na koniec świata w poszukiwaniu idealnego życia. Skrupulatnie liczą każdy grosz, by później oddać wszystko pierwszej lepszej osobie - padają ofiara naciągaczy matrymonialnych z największą częstotliwością. W pociągu chrapią. Są okropnymi sklerotykami, co wykorzystują ich dzieci, w celu zyskania większej wolności. Mają wygórowane ambicje, a częste porażki sprawiają, że odwracają się od przyjaciół. Pierdzą w towarzystwie i siorbią podczas jedzenia. Malują paznokcie na jaskrawe kolory, bo myślą, że to odgania komary. Często zapadają w zimowy sen. Smażą tylko na patelni żeliwnej. Skorpion, Rak, Byk i Koziorożec tworzą z Rybkami zgrana paczkę.

KOBIETA RYBY

Kobieta Ryba jest nieustępliwa. Dużo gada, nawet jak nikt jej nie słucha. Swoje dzieci uczy kłamania i niezdarności, ale nie robi tego świadomie. Męża trzyma krótko, chociaż w łóżku to on rządzi. Ma często zatwardzenie.

MĘŻCZYZNA RYBY

Mężczyzna Ryba to pesymista, nawet na ślubie syna będzie siedział jak na pogrzebie. Jeżeli gra na jakimś instrumencie, to jest to trąbka. Nie myje uszu i dlatego słabo słyszy, sam jednak twierdzi, że inni złośliwie mówią ciszej. Nie orientuje się na mapie.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE RYBY

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Ryby


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji