Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


STRZELEC OGÓLNIE

22 listopada - 21 grudnia
Strzelce nie mają problemów z podrywem - mają świetny bajer, którego zazdroszczą mu inni faceci. Kiedy już złapie jedną babkę, chce następnej niezależnie od ewentualnej miłości. Nienasyceni w łóżku, nie lubią gdy puszcza się bąki pod kołdrą, chociaż same to robią. Łatwo wydaja osądy o innych i o dziwo rzadko się mylą. Często ulegają konfliktom z otoczeniem, w pracy lubią się kłócić o wszystko, w domu prawie o wszystko. Gdy znudzi mi się ciepełko rodzinne, chętnie wsiada w auto i odjeżdża w siną dal, niezależnie od płci. Świetnie bawią się ze Skorpionami, Baranami, Lwami i Wagami. Lwy świetnie sprawdzają się w łóżku Strzelca.

KOBIETA STRZELEC

Kobieta Strzelec flirtuje chętnie, ale nie licz na szybki numerek. Musisz poczekać do drugiej randki - ona nie jest ladacznicą. Jeżeli ją okłamiesz, możesz być pewny rewanżu, potrafi trwać w toksycznym związku latami. Uwielbia męczyć psychicznie partnera i siebie.

MĘŻCZYZNA STRZELEC

Mężczyźni Strzelce to hazardziści. Wydają ostatni grosz i udają, że świetnie się bawią. Nie są spolegliwi - jeżeli zaczniesz z nimi rozmawiać o ideałach, bądź pewny porażki, ale uważaj - może cię w ferworze walki na słowa zasztyletować. Biorą wszystko zbyt poważnie. Mają włosy na plecach.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE STRZELCE

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Strzelce


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji