Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


WAGA OGÓLNIE

23 września - 22 października
Wagi ważą każde słowo, a i tak wychodzą na głupków. Słoma wychodzi im każdym otworem ciała. Szukają przyjaciół, a nikt ich nie chce - dlatego wchodzą w dupsko każdej napotkanej osobie. Zależy im na poklasku, chociaż nie ma podstaw, by ich chwalić. Żyją w ciągłym niepokoju, są ofiarami chorób psychicznych. Mają świetny gust, warto pytać ich o wzór na tapecie. Trudno przychodzi im zmiana zdania, raz powzięte nie zmienia się choćby widzieli, że brną w ślepą uliczkę. Posikują niekontrolowanie. Przyjaźnią się z Bliźniętami, Wodnikami, Wagami i Strzelcami, chociaż i tak żaden z nich go nie lubi.

KOBIETA WAGA

Kobieta Waga jest ladacznicą, uwielbia męskie spojrzenia i na patrzeniu się nie kończy. Niestała w uczuciach, porzuci męża dla innego z pieniędzmi. Często występuje w kabarecie, chociaż poczucie humoru ma marne. Lubi szminkować usta.

MĘŻCZYZNA WAGA

Mężczyzna Waga jest przekonany o swojej wyjątkowości - jednak ładnym chłopcom ciężko jest w życiu. Kobiety chętnie ich gwałcą i wykorzystują finansowo. Uwaga! Nasienie Wagi jest dzieciopochodne - potomków Wag ci u nas dostatek.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE WAGI

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Wagi


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji