Horoskop

z przymrużeniem oka i odrobiną humoru


Nowy horoskop już za: !

Czy chcesz otrzymywać od nas co miesiąc, zupełnie za darmo nowy horoskop na e-mail?

AKTUALNY HOROSKOP


WODNIK OGÓLNIE

20 stycznia - 18 luty
Wodniki nigdy nie jeżdżą na rowerze - bolą ich łydki i głowa i stawy i...To hipochondrycy do n-tej potęgi. Zazwyczaj noszą okulary w rogowych oprawach - poznasz ich na kilometr. Niezwykle małostkowi, wypomną ci każda niedoskonałość i krzywe spojrzenie. Szybko popadają w zachwyt nad głupotami i długo utrzymują, że jest to najlepsza rzecz w ich życiu. Ulegają psychozom, najlepiej chować przed nimi noże i takie tam. Chociaż są wrażliwi na krzywdy ludzkie, nigdy nie dadzą złamanego grosza żebrakowi - może sam zarobić. Śmierdzą im skarpety, mają rozdeptane buty, bo nie liczy się dla nich ubiór. Stają na głowie, jeżeli mają się pokazać przed znajomymi. Waga Baran i Bliźnięta to ich bratnie dusze, ale chętnie udusiłyby ich w intencji wyższych zarobków.

KOBIETA WODNIK

Kobieta Wodnik jest zrzędliwa niezależnie od wieku, na starość staje się nie do wytrzymania, często pokazuje swoją protezę. Jeżeli je, to tylko lekkostrawne posiłki - jest na ciągłej diecie i łatwo zapada na anoreksję. Burczy jej w brzuchu i ma wzdęcia, ale boi się lekarzy, szczególnie dentysty. Lubi stawiać sobie bańki.

MĘŻCZYZNA WODNIK

Mężczyzna Wodnik jest urodzonym pływakiem - pływa w kieliszku wódki jak mało kto. Raczej mało przystojny, zapomina o rodzinie w każdej wolnej chwili. Lubi sanatoria, chociaż tam nie można pić, ale łatwo o dupczenie. Obgryza paznokcie u nóg.

REKLAMAPOZNAJ INNE ZODIAKALNE WODNIKI

Dołącz do naszej społeczności na naszej klasie poznaj innych ludzi z podobnym chcarakterem. Kliknij i poznaj inne Wodniki


Horoskop
Czarna magia?
I co tam jeszcze
Znaki zodiaku
Kontakt
O stronie
Polityka prywatności, Regulamin, Kontakt z serwisem horoskopik.pl
Serwis SMS obsługuje dotpay.pl - regulamin, formularz reklamacji